Skip to content

Menu

Museum Helmond

Reis- en activiteitencommissie

De reis- en activiteitencommissie organiseert allerlei reizen en activiteiten voor de Vrienden. Alle activiteiten worden gezamenlijk besproken en voor zover nodig met ondersteuning van meerdere commissieleden georganiseerd en uitgevoerd.

 

Leden
Voornaamste taken van de commissieleden
Portretfoto van Ad Snels Ad Snels, a.snels@museumvriendenhelmond.nl
Voorzitter reis- en activiteitencommissie.
Riedet van der Heijden, r.vd.heijden@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert de filmmiddagen; organiseert en leidt dagreizen
Portretfoto van Frans Jacobs Frans Jacobs, f.jacobs@museumvriendenhelmond.nl
Onderhouden ledenbestand; opmaak uitgaande stukken.
Portretfoto van Mieke van Stratum. Mieke van Stratum, m.van.stratum@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert de filmmiddagen; organiseert en leidt dagreizen.
Margriet Peeters, m.peeters@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert/leidt dagreizen; geeft ondersteuning bij diverse activiteiten.
Henri Hendriks, h.hendriks@museumvriendenhelmond.nl
Maken van nieuwsbrieven en website.
Marie-José Beaumont, m.beaumont@museumvriendenhelmond.nl
Organiseert meerdaagse reizen.